skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

قیمت شیشه سکوریت

شیشه سکوربت حفاظ سازه سالهاست که با عنایت پروردگار و با اتکا به توان مهندسین و تکنسین‌های داخلی از سال ۱۳۶۲ در عرصه ساخت ماشین‌آلات تولید شیشه سکوریت شروع به فعالیت نموده و همواره با استقبال بسیار خوبی از سوی مصرف‌کنندگان روبرو بوده است. این ۸ دلیل برای آنکه پروژه شیشه سکوریت خود را به حفاظ سازه دهیم:
۱٫ وقتی با حفاظ سازه تماس می‌گیرید، کارشناسان فوق حرفه‌ای حفاظ سازه ، با لبخند جوابگوی شما عزیزان هستند.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

۲٫ کارشناسان شرکت حفاظ سازه با بردباری، روابط عمومی و فن بیان قوی و همچنین با اطلاعات کامل که طی اولین تماس تلفنی با حفاظ سازه متوجه این امر خواهند شد، به شما بهترین مشاوره را خواهند داد تا بتوانید خرید خود را از حفاظ سازه با خیال راحت انجام دهید.
ه کارشناس اعزامی حفاظ سازه که جهت اندازه‌گیری به محل پروژه شما اعزام می‌شوند، مجهز به متر لیزری و تراز لیزری می‌باشند که امکان بروز هرگونه مشکلی در اندازه‌گیری را به صفر می‌رسانند، علاوه بر اندازه‌گیری دقیق، کارشناس اعزامی پاسخگوی تمامی سؤالات در رابطه با نحوه اندازه‌گیری، اجرا و … شما می‌باشند.

۴٫ پس از اندازه‌گیری دقیق، نقشه پروژه شما در واحد نقشه‌کشی آماده می‌شود و تمامی قسمت‌های آن از جمله تعداد درب، رنگ شیشه سکوریت یا فریم شیشه سکوریت و… با شما بررسی و چک می‌گردد و در صورت تائید و هماهنگی شما تاریخ اجرای پروژه شیشه سکوریت تعیین‌شده و نقشه برای تولید به کارخانه ساخت شیشه حفاظ سازه ارسال می‌گردد.
۵٫ همواره کارشناس پیگیری حفاظ سازه در تمامی مراحل ( به هنگام خرید تا پایان پروژه و اعلام رضایت شما) در دسترس شما می‌باشد که می‌توانید پیگیری‌های لازم از جمله مرحله پروژه، تغییر زمان اجرا و… را انجام دهید و همچنین کارشناس پیگیری حفاظ سازه هر لحظه در حال پیگیری وضعیت پروژه شما در کارخانه حفاظ سازه هست که بدون هیچ مشکلی تمامی قطعات پروژه شیشه سکوریت شما آماده‌شده و سر زمان مقرر در محل پروژه برای اجرا فراهم باشد.
۶٫ در هنگام اجرا و نصب شیشه سکوریت شما، تکنسین‌های نصب شرکت حفاظ سازه که همگی از تکنسین‌های نصب به نام در سطح کشور می‌باشند، با خودرو حفاظ سازه ، لباس و تجهیزات شیشه به طور کامل در محل پروژه حاضرشده و با دقت، سرعت به بهترین نحو ممکن پروژه را نصب و تحویل می نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل، کارشناسان حفاظ سازه در اسرع وقت برای رفع مشکل به محل پروژه اعزام می‌شوند.
۷٫ در طول نصب پروژه شما، کارشناسان حفاظ سازه ۲ بار با شما تماس خواهند گرفت که از نحوه نصب، برخورد حرفه‌ای تکنسین‌ها و رضایتمندی شما با خبر شوند.
۸٫ خدمات پس از فروش حفاظ سازه که از ۵ تیم ۲ نفره تشکیل‌شده آماده خدمات‌رسانی به مشتریان در صورت بروز هرگونه مشکل در تهران و کلیه شهرهای کشور در کمترین زمان ممکن می‌باشند.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

در این صفحه از شیشه سکوریت با موارد زیر آشنا می شوید:

• شیشه سکوریت چیست؟
• سکوریت
• قیمت شیشه سکوریت
• انواع شیشه سکوریت

به‌طورقطع حفاظ سازه بزرگ‌ترین مجری شیشه سکوریت در ایران می‌باشد.
از حدود سال ۱۳۷۵ به‌صورت تخصصی فعالیت خود را در زمینهٔ تولید شیشه سکوریت گسترش دادیم، با این وجود که تاریخچه شیشه به چند قرن پیش بر می گردد، تاکنون در این عرصه با افتخار پیشگام هستیم.
امروزه در بیشتر مصارفی که امنیت و استحکام اهمیت بالقوه‌ای دارد شیشه سکوریت با توجه به مقاومت بالایی که داراست، بسیار مورد توجه قرارگرفته است و روز به روز کاربردهایی جدیدی را در زندگی مدرن به خود اختصاص می‌دهد.
مزایای بی‌شمار و کاربردهای عمومی و تخصصی شیشه سکوریت موجب استقبال روزافزون از این محصول گشت، با شناخت بیشتر این محصول و افزایش تقاضا از سوی مصرف‌کنندگان فروش شیشه سکوریت دیری نپایید که در صنایع گوناگون مورد استقبال قرارگرفته و مردم آن را به عنوان پوششی امن پذیرفتند.

شیشه سکوریت چیست؟ مقاومت شیشه سکوریت چهار برابر بیشتر از شیشه معمولی می باشد، در اثر شکستن شیشه به تکه‌ها و ذرات کوچک و ریزی تبدیل می‌شود که فاقد لبه‌های تیز و خطرناک بوده و بی‌ضرر می‌باشد، شیشه سکوریت در مکان‌هایی که مسئله ایمنی انسان در اولویت قرار دارد، همانند نماهای خارجی ساختمان‌ها و فضاهای داخلی اماکن عمومی و مکان‌هایی که شیشه در مساحت زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد به‌صورت تک جداره و یا در ساختار شیشه‌های لمینت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

موارد ضروری استفاده شیشه سکوریت

۱٫ برای طرفین و شیشه عقب ماشین، شیشه سکوریت استفاده می‌شود.
۲٫ در انواع لوازم‌خانگی مانند اجاق‌گاز، یخچال، مایکروفر و …
‌ه شیشه های سکوریت در ساختمان می‌تواند ۴ برابر قوی‌تر از شیشه‌های معمولی باشد. کاربرد شیشه سکوریت در ساختمان و یا شیشه‌های چندلایه در موقعیت‌های مختلف از جمله شیشه در درب ورودی، درگاه، راه‌پله‌ها پنجره‌های درب کشویی، آسانسور وغیره.
۴٫ اکثر گوشی‌های هوشمند برای صفحه محافظ از شیشه‌های سکوریت استفاده می‌کنند.
شیشه‌های سکوریت ۴ میل دارای چند ویژگی است که او را متمایز نموده:
۱٫ از نظر وزنی نصب شیشه سکوریت ۴ میل کمتر بوده و حمل و جابه‌جایی آن را راحت تر می باشد
۲٫ شفافیت بیشتر به خاطر ضخامت کمتر
۳٫ آسیب‌رسانی کمتر پس از شکستن به دلیل دانه‌بندی ریز
۴٫ ضخامت کمتر هزینه کمتر

سکوریت | سکوریت شیشه

هرگاه نام شیشه می‌آید ناخودآگاه به یاد شکستن و خطرات ناشی از آن می‌افتیم. امروزه با استفاده از تکنولوژی و فناوری این موضوع تا حد زیادی کاهش‌یافته است.
شیشه سکوریت پس از طی فرآیندهای صنعتی از شیشه خام به شیشه سکوریت تبدیل می‌شود. فرایند سکوریت (سکوریت شیشه) کردن شیشه بدین ترتیب است که ابتدا شیشه‌ی معمولی را با دمای ۷۰۰ درجه سانتی گراد در کوره‌های بسیار پیشرفته هوریزنتال گرما می‌دهند سپس بلافاصه از دمای شیشه می‌کاهند که طی این فرایند دمای بیرونی شیشه کم شده ولی هسته داخلی آن هنوز گرم است. این اختلاف دما باعث می‌شود که شیشه ثابت معمولی طی فرایند سکوریت سازی، تبدیل به شیشه سکوریت شود. انجام کلیه عملیات سکوریت شیشه توسط دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌شود.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

مراحل تولید شیشه سکوریت به شرح زیر می‌باشد:

۱٫ شیشه‌ها به داخل دستگاه‌های شستشو رفته و عاری از هرگونه گردوغبار می‌گردد.
۲٫ برای تولید شیشه‌ سکوریت آماده در این مرحله برای تولید، به داخل کوره‌های پیشرفته هوریزانتال فرستاده می‌شوند.
۳٫ در کوره به‌وسیله المنت‌های پیشرفته تا ۷۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده می‌شوند.
۴٫ درون کوره شیشه مدام به صورت افقی به‌وسیله سرامیک‌های پیشرفته به جلو و عقب حرکت می‌کند تا محصول تولیدشده عاری از هرگونه قوس و موج گردد.
۵٫ در این مرحله به درون دستگاه بادبزن پیشرفته هدایت می‌شوند تا با عملیات باد زدن به دمای معمولی برگردد.

زمانی که شیشه داخل دستگاه می‌شود باید این عملیات در عرض چند ثانیه صورت گیرد و شیشه بلافاصله خنک گردد. این امر موجب می‌شود که هوای داخل شیشه‌های سکوریت گرفته شود و مقاومت شیشه را تا ۷ برابر نسبت به شیشه خام بالا ببرد که در نهایت موجب می‌شود که درصورت شکسته شدن به ذرات ریزی تبدیل گردد که هیچ خطر جانی ندارد.
این محصولات درضخامت های ۳ میلی‌متر الی ۲۰ میلی‌متر تولید می‌گردد، در کارخانه تولید شیشه سکوریت بزرگ‌ترین ابعاد تولیدی در ابعاد ۳۰۰۰ میلی‌متر در ۵۵۰۰ میلی‌متر می‌باشد. انواع شیشه های سکوریت حاصل‌شده تا دمای ۲۵۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و سرمای ۸۰ درجه زیر صفر را به‌راحتی تحمل می‌نماید.
شیشه هوشمند که نوعی شیشه سکوریت است به عنوان مهم‌ترین دسته از انواع شیشه‌های ایمنی در صنعت ساختمان مطرح است.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

رنگ‌های شیشه سکوریت عبارت‌اند از:

• سفید
• سبز
• آبی
• دودی
• برفی

قیمت نصب و ساخت شیشه سکوریت

به طور کل قیمت شیشه سکوریت بستگی به عوامل زیر دارد:
۱٫ نوع شیشه(کریستال، سوپر کلییر، کلییر، فلوت و شیت)
۲٫ ضخامت شیشه(از ۴ میلی متر تا ۲۰ میلی متر)
۳٫ نحوه سکوریت شیشه(کوره ورتیکال یا هوریزانتال)
۴٫ دیاموند(لول) براق یا مات

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

قیمت فروش شیشه سکوریت به همکار (قیمت بر حسب تومان)

۱ سفید کلییر ۱۰میل 
۲ سفید سوپر کلییر ۱۰میل 
۳ سفید سوپر کلییر ۱۰میل 
۴ سفید سوپر کلییر ۱۰میل 
۵ سفید سوپر کلییر ۱۰میل 
۶ سفید سوپر کلییر ۱۰میل 
۷ سبز فلوت ۱۰ میل 
۸ برنز فلوت ۱۰ میل 
۹ دودی فلوت ۱۰ میل 
۱۰ برفی سفید ۱۰میل 
۱۱ ساتینا ۱۰میل 
۱۲ سفید فلوت ۸میل 
۱۳ سبز فلوت ۶میل 
۱۴ برنز فلوت ۶میل 
۱۵ دودی فلوت ۶میل 
۱۶ سفید فلوت ۴میل 
۱۷ برنز فلوت ۴میل 
۱۸ دودی فلوت ۴میل 

٭جاسازی های غیر عادی مانند هواکش، atm ، سوراخ کاری، برش، واترجت، الگو به فاکتور اضافه می گردد.

٭فروش به صورت نقدی بوده و پس از ثبت سفارش تسویه می گردد.

٭برای تحویل ۱ روزه ، ۱۲ درصد به مبلغ کل فاکتور اضافه می گردد.

قیمت هواکش :
قیمت گیشه : 

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

قیمت درب سکوریت

اگر شما هم به فکر خرید درب سکوریت شده هستید و هیچ پیش زمینه و ذهنیتی از قیمت درب سکوریت ندارید، در اولین قدم باید عرض و ارتفاع دهنه کار خود را به صورت حدودی بگیرید و در هم ضرب نمایید که مساحت کار مشخص شود و با در نظر گرفتن بنر قیمت ها این مساحت را در قیمت فی مندرج ضرب نمایید.
بدیهی است برای هر پروژه ای به جز قیمت شیشه هزینه های پنهانی از جمله یراق آلات، نصب و کرایه حمل وجود دارد که برای بررسی بیشتر قیمت آنها بهتر است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
برای به دست آوردن قیمت درب سکوریت می توانید با شماره تماس ۰۲۱،۴۵۱۳۶ و با بخش فروش شرکت حفاظ سازه در ارتباط باشید.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

انواع شیشه سکوریت

شیشه سکوریت انواع مختلفی دارد. انواع شیشه سکوریت که شامل شیشه نشکن و شیشه لمینت می‌باشد.
انواع شیشه سکوریت با ضخامت مختلف قابل‌عرضه می‌باشد. علاوه بر این تفاوت‌ها، انواع شیشه سکوریت، رنگ‌های مختلفی نیز دارند. شیشه سکوریت امروزه کاربرد های زیادی دارد که شامل شیشه لمینت و شیشه نشکن می باشد، این شیشه سکوریت ها با ضخامت و رنگ‌های مختلی به بازار عرضه می‌شوند و می‌توان بر اساس کاربرد و نیاز از ضخامت مختلف آن استفاده کرد.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

ضخامت شیشه سکوریت

شیشه‌های سکوریت دارای ضخامت‌های متفاوتی می‌باشد. افزایش ضخامت شیشه سکوریت بر میزان مقاومت تحمل فشار شیشه تأثیر بسزایی دارد.
ضخامت شیشه سکوریت از ۴میل تا ۲۰ میل متغییر می‌باشد، بیشترین ضخامت مورد استفاده از شیشه سکوریت بین ۸ تا ۱۰ میلی‌متر می‌باشد. شیشه سکورتی که ضخامت بالاتری دارد مناسب برای مکان های با حرارت بالا مانند شومینه، بخاری و دیگ های بخارو شیشه های که ضخامت کم تری دارند برای شیشه بالکن، شیشه پارتیشن، درب اتوماتیک و.. می‌باشد. ضخامت شیشه سکوریت همانند شیشه معمولی می‌باشد و تفاوت عمده‌ای که بین شیشه معمولی و سکوریت وجود دارد مقاومت و ایمنی بالای شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی می باشد.

ویژگی شیشه سکوریت استاندارد

• تقسیم شدن شیشه به بیشتر از ۷۰ تکه در ابعاد کمتر از ۱۰ سانتی متری بعد از شکسته شدن
• تحمل در جه بالا حرارت تا دمای ۳۶۰ درجه سانتی گراد تا بیشتر از ۳۰ دقیقه.
• نداشتن تاب و اعواجی بیش تر از ۰٫۵ میلی متر در طول ۴۰ سانتی متر ابعاد شیشه سکوریت
• تحمل و تاب فشار تا ۴۰ کیلوگرم در ابعاد ۱۰ سانتی متر مربع
• نداشتن موج و پستی بلندی روی سطح شیشه
• مشاهده نکردن تغییر رنگ در طول زمان
• بیشتر نشدن ابعاد شیشه سکوریت نسبت به ابعاد درخواستی

خرید شیشه سکوریت

انتخاب حفاظ سازه برای خرید شیشه سکوریت یک انتخاب کاملا درست می باشد، چرا که شما به شرکتی با رزومه بسیار قوی و بدون واسطه خرید می نمایید، ما تولید شیشه ها را در کارخانه تولید شیشه سکوریت خودمان انجام می دهیم و این امر باعث شده که در تولید شیشه دقت بیشتری نسبت به تمامی رقیبان خود داشته باشیم.
• برای خرید شیشه سکوریت می‌توان از شرکت‌های متخصص و بزرگ که در این زمینه کار می کنند استفاده کرد.
از شیشه مغازه گرفته تا فروشگاه های بزرگ، پارتیشن ها و شیشه های بالکن و غیره می‌توانند در زمینه فروش شیشه سکوریت، با کارشناسان فروش شرکت حفاظ سازه که در زمینه فروش شیشه سکوریت به طور حرفه‌ای کار می‌کنند تماس گرفته تا تمام نیازهای شما را بررسی نمایند و بعد از بازدید کارشناسان از محل اجرای کار و اعطای پیش فاکتور، و پرداخت بیعانه سفارش و ساخت شیشه سکوریت آغاز شده و بعد از آماده شدن شیشه سکوریت به محل اجرا برده و نصب شود.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت شیشه سکوریت

۱٫ ایجاد طرح سند بلاست زیبایی منحصر به فردی به محصولات شیشه‌ای شما می‌بخشد و ایجاد طرح‌های زیبا با شیشه سندبلاست باعث زیبایی دوچندان آن‌ها خواهد شد.
۲٫ یراق‌آلات و کیفیت شیشه سکوریت در کارکرد و طول عمر آن تأثیر بسزایی دارد.
۳٫ افزایش ضخامت شیشه بر قیمت تمام شده پروژه شما تأثیرگذار بوده و باعث افزایش هزینه نهایی آن می‌شود، شیشه سکوریت از نظر ضخامت دارای میل های مختلفی است که این میل ها می تواند در قیمت شیشه سکوریت تاثیر گذار باشد.
۴٫ یکی از فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت، ابعاد شیشه و یا داشتن شکل منتظم (مربع یا مستطیل شکل) بودن یا داشتن شکل غیر منتظم است، رنگ شیشه یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت می باشد، معمولاً رنگ‌های این محصول به‌صورت ساده، برنز، مات و… می‌باشد، که هرکدام تأثیر متفاوتی بر قیمت شیشه سکوریت می‌گذارند.

قیمت نصب شیشه سکوریت | هزینه نصب شیشه سکوریت

قیمت نصب شیشه سکوریت با توجه پروژه قابل تعیین می‌باشد. حداقل قیمت نصب شیشه سکوریت در شیشه بالکن با متراژ بالا با قیمتی مناسب در هر متر مربع می‌باشد. قیمت نصب شیشه سکوریت در پروژه‌هایی به مبلغی میلیونی می‌رسد. تعیین قیمت نصب شیشه سکوریت توسط کارشناس قابل‌تعیین می‌باشد.
برای مثال شما پروژه‌ای داشته باشید بعد از تماس و انجام مراحل بعد از مشخص کردن تایم، کارشناس به محل پروژه اعزام می‌شود و انجام اندازه‌گیری و تولید شیشه سکوریت با متراژ و ابعاد متناسب کار نصب آن انجام می‌شود که هزینه نصب شیشه سکوریت متناسب با زمان کار، نوع پروژه و متراژ تعیین می‌گردد و شما عزیزان اجرت نصب شیشه سکوریت را به صورت جدا از فاکتور پرداخت نمی‌نمایید در صورتی که به حفاظ سازه سفارش دهید.
در صورت درخواست شیشه سکوریت دست دوم با حفاظ سازه بخش فروش در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش انواع شیشه سکوریت در کیش | شیشه سکوریت در کیش
شیشه سکوریت، جایگاه ویژه ای را در بین انواع شیشه های موجود در صنعت شیشه دارد که از متداول ترین شیشه های ایمن است. حفاظ سازه نماینده رسمی عرضه انواع شیشه های سکوریت در کیش محسوب می شود. شرکت حفاظ سازه بخش اعظمی از عرضه شیشه های سکوریت را در انواع مختلف بر عهده دارد و شیشه های سکوریت را در ابعاد و رنگ های مختلف عرضه می نماید. نمایندگی شیشه سکوریت شرکت رامادُر، انواع شیشه های سفارش داده شده را در کوتاهترین زمان ممکن به جزیره کیش ارسال خواهد کرد. شرکت حفاظ سازه برای نمایندگی های رسمی خود انواع شیشه سکوریت در هر ابعادی و حتی به صورت عمده به فروش می رساند و برای ارسال توسط نمایندگی به صورت مجهز، سالم و بدون شکستگی به دست مشتری خواهد رسید.

نمایندگی فروش انواع شیشه سکوریت در سراسر کشور

• شیشه سکوریت ساده و شفاف
• شیشه سکوریت سوپر کلیر
• شیشه سکوریت کریستال
• شیشه میرال سندبلاست
• شیشه نشکن ساتینا
• شیشه سکوریت دودی و برنز

از کاربردهای شیشه سکوریت در مواردی چون: اجرای بالکن شیشه ای، درب شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، نرده شیشه ای، پله شیشه ای، سقف شیشه ای، کف شیشه ای و…
نکته قابل ذکر این است که در نمایندگی شیشه سکوریت کیش مجموعه رامادُر، تمامی شیشه های سکوریت ساده و رنگی کلیر و سوپر کلیر می باشد و دور شیشه با ابزار دیاموند تراش داده شده است. در ضمن قیمت شیشه های سکوریت در نمایندگی فروش شیشه سکوریت حفاظ سازه، طبق بنر موجود در سایت محاسبه می شود و برای نصب و خدمات جانبی جداگانه توسط کارشناسان برای شما ارسال می شود.

بهترین نوع شیشه سکوریت

چند نکته قابل توجه جهت این که متوجه شوید کدام شیشه کیفیت بهتری دارد:
۱٫ شیشه دارای کیفیت بالا باید دارای استاندارد ایران باشد.
۲٫ وقتی از رو به رو به شیشه نگاه می کنید نباید موج موجود در شیشه را متوجه شوید.
۳٫ لبه های شیشه از دیاموند براق استفاده شده باشد.
۴٫ در برش ها و جاسازی ها لب پری زیادی وجود نداشته باشد.
۵٫ شیشه تاب زیادی نداشته باشد و تاب موجود در شیشه به اندازه استاندارد باشد.
۶٫ در صورتی که شیشه شکسته شود به قطعات ریز تری تقسیم شود.
شیشه سکوریت هایی که به‌صورت استاندارد و در کوره‌های بروز تولید می‌گردد، دارای مقاومت بالایی است، شیشه‌های تولیدشده با مواد درجه‌یک اولیه به‌عنوان بهترین نوع شیشه سکوریت شناخته می‌شود. شیشه‌های سکوریت علاوه بر مقاومت بالا دارای زیبایی و سطح کاملاً صاف و بدون برآمدگی است.
به‌طورکلی ظاهر زیبا و کیفیت بالا در تولید شیشه سکوریت در کارخانه تولیدی حفاظ سازه موجب می‌شود تا به‌عنوان بهترین شیشه سکوریت شناخته شود. برای خرید بهترین شیشه سکوریت می‌توانید با کارشناسان فروش حفاظ سازه در تماس باشید. شرکت حفاظ سازه ارائه دهنده شیشه مات، شیشه دودبند، شیشه ریلی و …. می باشد.

رضایت از خدمات شرکت حفاظ سازه

سال‌ها سابقه تولید و ارائه خدمات فروش به همکار، نصب و خدمات از فروش شیشه سکوریت خود نشان از قدمت خدمات و عمق تجربه کاری و خدماتی گروه کاری و تکنسین‌های شرکت حفاظ سازه است. کارشناسان و مشاوران ما همه‌روزه پاسخگوی تمام مشکلات و نقطه نظرات شما می‌باشند.
در این سال‌ها سطح بالای رضایت از خدمات شرکت حفاظ سازه ارائه‌شده، نصب شیشه و اجرای انواع شیشه سکوریت به عنوان مثال شیشه شومینه، شیشه ضد گلوله، گلخانه شیشه ای به مشتریان گرامی همواره مایه افتخار و دلگرمی ما بوده است.

مدل های شیشه سکوریت | انواع شیشه رفلکس | خرید از کارخانه شیشه سازی | شیشه لوکس | شیشه ضد گلوله | خرید سکوریت شیشه | قیمت سکوریت شیشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top