skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

قیمت خرید حفاظ درب ورودی ساختمان

قیمت خرید حفاظ درب ورودی ساختمان

آشنایی با حفاظ درب ورودی آپارتمان !

امروزه استفاده از حفاظ های مختلف به عنوان یکی از اجزای اصلی در ایجاد امنیت برای خانه و ساختمان شما به حساب می آید. حفاظ درب ورودی آپارتمان  یکی از انواع حفاظ هایی است که به صورت مشبک ساخته می شود که عمدتا لوزی و و از جنس آهن هستند. این نوع حفاظ ها معمولا به عنوان یک درب ضد سرقت استفاده می شوند و باعث می شوند که شما بتوانید حتی زمانی هایی که در منزل حضور ندارید امنیت را تا حد زیادی ایجاد کنید.

حفاظ درب ورودی آپارتمان  در واقع یک حائل امنیتی و یک جدا کننده است که برای جلوگیری از به هدر رفت فضا مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع حفاظ ها معمولا به شما اجازه می دهند که از به هدر رفت فضا نیز جلوگیری کنید و همچنین ایجاد مزاحمت را نیز در مکان هایی مانند درب های ورودی و پاساژ ها کاهش می دهد. حفاظ درب ورودی آپارتمان  عموما از جنس فلزات و آهن است و به همین دلیل هم میتواند یکی از مهم ترین بخش ها در حفظ امنیت باشد.

درب آکاردئونی

تولید حفاظ درب ورودی آپارتمان

درب هایی که به عنوان حفاظ درب ورودی آپارتمان  تولید می شوند معمولا دارای انواع مختلفی هستند و توسط شرکت های مختلف تولید می شوند. این نوع درب ها معمولا با جوش های مخصوصی به هم متصل می شوند تا بتوانند امنیت را به خوبی ایجاد کنند. شما همچنین امکان نصب یک یا چندین قفل را نیز خواهد داشت. در بسیاری از موارد، این نوع درب ها برای منازلی که درب های ضد سرقت دارند نیز مناسب است چرا که اغلب دیده می شود که این نوع درب ها نیز توسط سارقین شکسته می شود و آن ها می توانند به آسانی وارد خانه شما شوند.

حفاظ درب ورودی آپارتمان

حفاظ درب ورودی آپارتمان  اما در طرح های گوناگونی موجود است که از جمله آنها میتوان به دوگل لوزی، سه گل، پروانه ای و همچنین چهارگل و کلاسیک اشاره کرد. دقت داشته باشید که در بین تمامی انواع اما مناسب ترین نوع طرح، سه گل است که امنیت آن تضمین شده خواهد بود و شما میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. در موارد دیگر، طرح ها میتواند بسته به سلیقه شما متفاوت باشد و آنچه که میخواهید را باید از فروشنده درخواست کنید.

حفاظ درب ورودی آپارتمان  اما با رنگ های الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین از نظر کیفیت، پوشانندگی و همچنین ماندگاری است. شاید تصور کنید که رنگ حفاظ درب ورودی آپارتمان  تنها به مشکی محدود می شود اما اینطور نیست و این نوع حفاظ ها در رنگ های مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و همچنین سفید نقره ای در اختیار مشتریان قرار می گیرد. بهترین راه برای اینکه بتوانید قیمت درب آکاردئونی را حساب کنید این است که ارتفاع درب را در عرض آن ضرب کنید و حاصل به دست آمده را در قیمت در هر متر مربع ضرب کنید. دقت داشته باشید که این کار را میتوانید برای درب هایی که قیمت آن ها نسبتا زیاد خواهد شد انجام دهید و هزینه های خود را محاسبه کنید. امروزه یکی از مهم ترین نکات در انتخاب این نوع درب ها این است که شما بتوانید نیاز خود را برطرف کنید و این کار امکان پذیر نخواهد بود الی با اینکه این نیاز با هزینه های شما یکی باشد.

درب آکاردئونی

نکات انتخاب حفاظ درب ورودی آپارتمان

نکات بسیاری در زمینه انتخاب حفاظ درب ورودی آپارتمان  وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع حفاظ درب ورودی آپارتمان

 1. این نوع حفاظ ها نباید کمتر از سه گل و یا سه لوزی باشند. دقت داشته باشید که انواع استاندارد این نوع درب ها در واقع همین سه گل است که به شما اجازه می دهد امنیت را ایجاد کنید و از ورود سارقین جلوگیری خواهد کرد. البته استفاده از این نوع حفاظ ها به دلیل سنگینی وزن آن ها باعث می شود که درب به آسانی باز و بسته نشود که این امر به نوبه خود در ایجاد امنیت تاثیرگذار است.
 2. با اینکه گفته می شود درب آکاردئونی دارای امنیت بسیاری است اما باز هم شما باید از قفل محکم و ایمن در این زمینه استفاده کنید.
 3. قسمت ریلی این نوع درب ها باید روان باشند.
 4. دقت کنید که حفاظ درب ورودی آپارتمان شما پرچ های محکم و مرغوبی داشته باشد.
 5. پروفیل های حفاظ درب ورودی آپارتمان را به خوبی بررسی کنید تا از جنس آهن های ضایعاتی نباشند.
 6. باز و بسته شدن درب ها نباید با سروصدا همراه باشد.

نحوه خرید حفاظ درب ورودی آپارتمان

در زمینه خرید و نصب حفاظ درب ورودی آپارتمان  شما میتوانید از افرادی کمک بگیرید که متخصص در این زمینه هستند. این افراد در واقع امکانی را برای شما فراهم خواهند کرد که میتوانید توسط آن هرآنچه که نیاز دارید را خریداری کنید و در نهایت بتوانید کار نصب را نیز به آسانی انجام دهید.

پیش از خرید حفاظ درب ورودی آپارتمان ، باید به مشاوره هایی که در این زمینه انجام می شود دقت کنید. آنچه باید بدانید این است که این مشاوره ها در واقع به شما اجازه می دهند که بهترین نوع حفاظ درب ورودی آپارتمان  را برای ساختمان خود انتخاب کنید. بعضا دیده می شود که استفاده از این نوع حفاظ ها برای ساختمان شما مناسب نخواهد بود و شما باید انواعی دیگر را انتخاب کنید. در نتیجه میتوان گفت که بهترین نحوه خرید حفاظ درب ورودی آپارتمان  به صورت حضوری و با مشاوره خواهد بود. البته اگر شما امکان مشاوره های غیرحضوری را نیز دارید میتوانید از این نوع حفاظ ها خرید و استفاده کنید اما با توجه به میزان درخواست شما میتواند این پروسه زمان بر باشد. دقت داشته باشید که قبل از خرید حفاظ درب ورودی آپارتمان ، مشخصات فنی حفاظ را مورد بررسی قرار دهید. این مشخصات شامل موارد زیر هستند:

درب آکاردئونی ایتالیایی

خرید حفاظ درب ورودی آپارتمان

 1. مقاطع را در ابعاد مختلف درب آکاردئونی بررسی کنید.
 2. مقاطی ریلی را در بالای درب مشخص کنید.
 3. از تسمه های مناسب استفاده کنید.
 4. استفاده از تسمه هایی که آستانه درب را بالاتر می برند.
 5. استفاده از پرچ های مرغوب و همچنین مناسب در این زمینه
 6. رنگ های کوره ای که قابلیت تنوع پذیری بسیاری دارند و شما میتوانید از انواع مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته و … بهره مند شوید.
 7. برای اطلاع از قیمت گارد آهنی درب آپارتمان با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید.

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search