skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

نرده دزدگیر روی دیوار

نرده دزدگیر روی دیوار

با نرده دزدگیر روی دیوار آشنا شوید!

امروزه انواع مختلفی از حفاظ ها برای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که استفاده از آن ها می تواند امنیت ساختمان شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. یکی از بهترین مدل هایی که شما میتوانید برای ساختمان خود از آن استفاده کنید نرده دزدگیر روی دیوار است که از جمله لوکس ترین ها نیز به شمار می آید. چندین سال از زمانی که این نوع حفاظ ها جای نرده های قدیمی را گرفته اند می گذرد و هم اکنون نرده دزدگیر روی دیوار به عنوان یکی از بهترین انواع حفاظ برای حفظ جهان و همچنین خانه و مال افراد به شمار می آید.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

نرده دزدگیر روی دیوار چیست؟

یکی از بهترین انواع حفاظ هایی که میتوانید از آن برای خانه و یا ساختمان خود خود استفاده کنید نرده دزدگیر روی دیوار است. این نوع حفاظ ها معمولا شبیه به یک حفاظ آهنی خواهند بود که تنوع، زیبایی و همچنین امنیت را به طور کامل برای شما برآوده خواهند کرد. در بین تمامی انواع حفاظ ها، معماران و همچنین علاقه مندان این نوع را به عنوان یکی از بهترین ها برای ساختمان می دانند. این حفاظ ها در واقع شکل واحدی ندارند و زیبایی عمده آن ها نیز به همین دلیل است. اگر شما هم میخواهید از این حفاظ ها برای ساختمان خود استفاده کنید باید بدانید که ساخت و همچنین طراحی آن ها با وجود اینکه تصور می شود نیازمند کار خاصی نیست اما باز هم باید با رعایت نکات بسیاری انجام گیرد.

کاربرد نرده دزدگیر روی دیوار چیست؟

همانطور که میدانید، حفاظ های مختلف کاربردهای مختلفی دارند. این نوع از حفاظ ها اما معمولا به شما این امکان را میدهند امنیت مکان زندگی و بعضا ساختمان کاری خود را تا حد بسیار زیادی تامین کنید. اغلب اینطور گفته می شود که حفاظ های مختلف از نظر کارایی با هم متفاوت هستند و این تصور هم تا حد بسیار زیادی درست است. البته باید دقت داشته باشید که این نکته در مورد نرده دزدگیر روی دیوار به صورت کامل صدق نمی کند و آنچه که شما باید بدانید این است که این حفاظ ها امنیت خانه شما را تا حد بسیار زیادی ایجاد خواهد کرد.

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

نرده دزدگیر روی دیوار روی دیوار

نرده دزدگیر روی دیوار اما ویژگی های مختلفی دارد. از جمله این ویژگی ها میتوان به امنیت آن ها اشاره کرد که میتوانند برای ساختمان شما تا حد بسیار زیادی مفید باشند.  مدل های مختلفی از این نوع حصار ها وجود دارد که جوشکاری های آن ها با اتصالات مختلفی انجام می گیرد. همین نقطه هم باعث می شود تا جوشکاری با دقت کامل انجام نشود. البته دقت داشته باشید که هر چقدر احتمال شکستگی در آن ها بیشتر باشد کیفیت آن ها بیشتر خواهد شد در غیر اینصورت میتوان گفت که نرده دزدگیر روی دیوار شما از کیفیت خوبی برخوردار نیست و بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که آن را به یک جوشکار نشان دهید. علاوه بر این می توان گفت که اگر از الکترود های معمولی روکش دار استفاده شود باید پس از هر تک جوش، نقاط مختلف این حفاظ ها تمیز شود و این یکی از مهم ترین نکته هایی است که باید به آن دقت کنید چرا که در غیر این صورت رنگ به سطح کار می چسبد و همین هم به مرور زمان باعث زنگ زدگی و یا پوسیدگی خواهد شد.

در نرده های نیزا اما شاخه های اصلی و فرعی مستقیما به یک شاسی نصب خواهند شد و در بالا هم در چندین نقطه به هم جوش داده می شوند. دقت داشته باشید که به همین علت است که نقاط جوشکاری بسیار کمتر خواهد شد و عملا ممکن است که مشکلات بسیاری در این زمینه ایجاد شود. شما میتوانید با استفاده از دستگاه هایی که جوش co2 دارند و همچنین به جای الکترود روکشدار از سیم جوش در آن ها استفاده می شود عملا از به وجود آمدن گل های جوش جلوگیری کنید و همچنین مشکلات دیگری که در این زمینه به وجود می آید را نیز برطرف کنید.

حفاظ نرده ای

 

نصب نرده دزدگیر روی دیوار

نرده دزدگیر روی دیوار معمولا در طول های مختلف تولید می شود و نمی توان گفت که مقدار خاصی برای آن ها وجود دارد. در نتیجه میتوان گفت که باید در زمان دیوارکشی پلیت هایی با آکس های یک متر کار گذاشته شود و فاصله صفحاتی که به عنوان پایه روی دیوار نصب می شوند نیز مرکز به مرکز و یا کمتر از یک متر باشد. اگر قبل و یا بعد از دیوار کشی این نوع حفاظ های روی دیوار نصب نشوند باید روی دیوار هایی با دریل های هیلتی و مته هایی به قطر های مختلف نصب شوند. در این حال گفته میشود که پیم ها باید به صورتی باشند که شما بتوانید در دو طرف شاسی حفاظ قرار دهید. سپس می توانید این حفاظ را در بین پیم ها بگذارید و آنها را با دقت جوش دهید. پس از پایان این کار هم معمولا لکه گیری انجام می شود که باعث می شود رنگ این نوع حفاظ ها حفظ شود.

نرده فلزی پنجره

نرده فلزی پنجره

چرا نرده دزدگیر روی دیوار؟

شاید در نهایت این نکته حائز اهمیت باشد که چرا شما باید نرده دزدگیر روی دیوار را استفاده کنید؟ چرا استفاده از این نوع حفاظ ها مهم است؟

شاید امروزه حفاظ ها بخش مهمی از ایجاد امنیت در ساختمان ها به شمار می آیند. اگر شما نتوانید امنیت خانه خود را حفظ کنید در واقع مهم ترین بخش را نقض کرده اید. به همین دلیل هم گفته می شود که استفاده از انواع حفاظ های مختلف به شما کمک خواهد کرد که این کار را به راحتی انجام دهید. نرده دزدگیر روی دیوار در واقع برای حفظ امنیت بسیار مناسب است و شما میتوانید توسط آن ها امنیت خانه خود را تا بیشترین حد برآورده کنید. اگر قبل و در زمان دیوارکشی روی دیوارهای مختلف پلیت نصب نشده باشد باید روی دیوار ها با دریل های هیلتی و همچنین مته سوراخ ایجاد کرد.  جوشکاری این نوع از حفاظ ها معمولا نکات بسیاری را به همراه دارد و آنچه باید بدان دقت کنید این است که این انواع را به دقت بدانید. معمولا یکی از مهم ترین نکته ها این است که از یک نمایندگی معتبر در این زمینه خریداری کنید تا بتوانید بهترین نوع را خریداری کنید و جوش های آن مناسب باشد.

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search