skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

قیمت خرید نرده حفاظ

قیمت خرید نرده حفاظ

نرده حفاظ حیاط و امنیت بالای آن ها

مسئله امنیت از دیرباز تاکنون در اکثر خانه ها مطرح بوده است و بشر امروزی نیز به تبع گذشته با پیشرفت های روزی که صورت گرفته است، رو به تولید و ساخت حفاظ های آهنی مختلفی آورده است که با کارگذاری آن ها روی دیوار منازل مسکونی، امنیت و آسایش را در خانه ها برقرار سازد. حفاظ آهنی که به شیوه های مدرن و متفاوتی امروزه ساخته می شوند را می توانید در قالب مدل های متنوع و زیبایی خریداری نمود تا علاوه بر زیبایی نمای بیرونی منزل شما مانع از ورود و خروج هر گونه سارق و افرادی می گردد که قصد آزار و اذیت شما را دارند. نرده حفاظ حیاط یکی از آن دسته حفاظ هایی است که از جنس آهن ساخته شده است تا با استحکام بالای خود و نیز تیز و برنده بودن خویش مانع از آن شود که حتی فکر سرقت چنین خانه هایی به ذهن سارقان حرفه ای نیز خطور نماید. با توجه به اینکه مدل و فرم نرده حفاظ حیاط درست به مانند شاخ گوزن بسیار تیز و برنده هستند و با تراکم زیاد به در جهات مختلفی قابل تنظیم است، می توان استحکام و کارایی بالای این نوع از حفاظ ها را به عینه لمس نمود. این شباهت سبب نامگذاری نرده حفاظ حیاط بدین نام گردیده است. در ادامه به برخی از ویژگی ها و مشخصه هایی می پردازیم که از نرده حفاظ حیاط بر می آید.

نرده فلزی پنجره

نرده فلزی پنجره

ویژگی ها و مشخصه های برجسته نرده حفاظ حیاط

از نرده حفاظ حیاط با توجه به نوع و فرم دهی آن انتظار می رود که به عنوان سدی مستحکم در برابر هر کسی واقع گردد و به هیچ عنوان اجازه ورود افراد شرور و سارقان حرفه ای را به داخل منازل مسکونی ندهد. این حفاظ آهنی یکی از انواع حفاظ های ساخته شده از فولاد است که نسبت به سایر حفاظ های دیگر قدیمی تر بوده و در قالب هزینه ای کمتر و ارزان قیمت تر نیز نسبت به سایر انواع حفاظ های آهنی در بازار تولید و عرضه می گردد. به طور کلی می توان ویژگی ها و مشخصه های نرده حفاظ حیاط را در موارد زیر جستجو نمود:

نرده فلزی فرفورژه

  • نوع فرم دهی میلگردها نرده حفاظ

نوع فرم دهی میلگردها و نیز شاخه های تیز و برنده آهنی آن ها سبب شده است تا استفاده از نرده حفاظ حیاط بر روی دیوار بیشتر منازل مسکونی مشاهده گردد که این امر نشان دهنده استقبال گرم مردم به این نوع از حفاظ های آهنی می باشد. تراکم زیاد و بیش از حد شاخک های نرده حفاظ حیاط به نوبه خود مانع از آن می گردد که هر فردی فکر گذر از آن ها را به دل خویش راه دهد و با دیدن نوع فرم دهی میلگردها و ارتفاع دلخواه آن ها و نیز خاصیت برندگی آن ها که جایی برای گیر کردن دست و پای افراد به آن نیز وجود ندارد، همه آن ها سبب شده است تا از نرده حفاظ حیاط بتوان به طور انبوه و عمده در بیشتر کوچه و خیابان هایی استفاده شود که حیاط دار می باشند.

  • ممانعت از جهت ایستادن در کنار شاخه های تیز این نرده حفاظ

شاخه های تیز نرده حفاظ حیاط به گونه ای می باشند که ایستادن در کنار آن ها را بسیار سخت و دشوار و حتی غیرممکن می سازد. چرا که خمکاری های رو به بیرون این نوع از حفاظ ها در جهات مختلفی طراحی و ساخته شده اند تا نتوان در کنار آن ها ایستاد.

  • امنیت و استحکام بالا نرده حفاظ

با توجه به فولادی بودن جنس نرده حفاظ حیاط و تراکم بالای این نوع از حفاظ ها می توان به ضرس قاطع امنیت بالا و استحکام منحصر به فرد و مثال زدنی آن ها را یادآور گشت که از جمله مسائلی است که به هنگام خرید نرده حفاظ حیاط مورد توجه مشتریان واقع می گردد. ضمن اینکه اگر خواهان امنیت بیشتر و آسودگی خیال بیشتر هستید، می توانید به تولیدکنندگان نرده حفاظ حیاط، حفاظی با تراکم بالا را سفارش دهید که با استفاده از شاخک های بیشتر در جهات مختلف کار را برای هر سارق و فرد شروری سخت تر و محال سازد. عرض نرده حفاظ حیاط نیز کاملا به دلخواه شما قابل تنظیم است و شما می توانید بنا بر سلیقه خود عرض آن را تنظیم کنید و سفارش خود را به تولیدکنندگان نرده حفاظ حیاط ارائه کنید تا متناسب با نیاز و سلیقه شما حفاظی آهنی بسیار مستحکم و مقاوم را بسازند تا از نظر ایمنی خیال خود را راحت و آسوده نمایید.

حفاظ بالای دیوار خاری

  • نوع جوشکاری نرده حفاظ

نوع جوشکاری نرده حفاظ حیاط به گونه ای مستحکم و مقاوم ساخته می شود که به راحتی میلگردهای آن قابل شکستن و خم شدن نباشند. به علت همین مقاومت بالای نرده حفاظ حیاط است که طیف وسیعی از مردم از این نوع از حفاظ های آهنی به جهت امنیت بیشتر خانه خود استفاده می کنند.

  • رنگ بندی های زیبا نرده حفاظ

ترکیب رنگ بندی های زیبا و منحصر به فرد در کنار یکدیگر در نرده حفاظ حیاط نیز از جمله مسائلی است که سبب اختیار و گزینش این حفاظ آهنی شده است تا با رنگ های دلخواه شما شکل و شمایلی متفاوت به حیاط و کوچه های مجاور آن بخشید و موجب زیبایی ظاهری نمای روی دیوار خانه و ساختمان شما نیز می گردد.

برای اطلاع از قیمت انواع حفاظ درب آکاردئونی با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

زیبایی و استحکام نرده حفاظ حیاط

با توجه به تمامی ویژگی ها و مشخصه هایی که از نرده حفاظ حیاط گفته شد، می توان با خرید این حفاظ فولادین و نصب و اجرای آن در سردر و بالای دیوارهای حیاط منزل خویش خیال خود را برای همیشه از سرقت مال و اموال خویش راحت و آسوده خاطر کنید و با خیالی راحت به مسافرت های طولانی مدت بروید و بدون آنکه دغدغه سرقت از خانه و به تاراج رفتن مال و دارایی خود را در ذهن داشته باشید، از سفر تفریحی یا کاری و اداری خویش نهایت لذت و بهره را برده و ذهن خود را تنها متمرکز به کار و تفریح خویش کنید تا بیشتر از سفر خود لذت ببرید. بنابراین خرید نرده حفاظ حیاط به ویژه برای کسانی که دائما در حال سفر هستند و خانه آن ها ممکن است کمینگاه افراد سارق و شرور واقع گردد، یک فکر بکری است که مانع از ورود این افراد به داخل ساختمان ها می گردد.

گارد آکاردئونی

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search