skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

محافظ دوره حیاط باغ

محافظ دوره حیاط باغ

محافظ دوره حیاط باغ و انواع آن

محافظ دوره حیاط باغ و حفاظ هایی که برای محافظت از خانه شما مورد استفاده قرار می گیرند یکی از بخش های غیرقابل حذف در ساخت و ساز هستند. شما میتوانید از این نرده ها به عنوان سربازان نیزه به دست استفاده کنید که برای محافظت از خانه شما در تلاش هستند. البته شما باید به عنوان فردی که میخواهید محافظ دوره حیاط باغ را خریداری کنید به نکات بسیاری در این زمینه توجه کنید. در این بخش با ما و معرفی محافظ دوره حیاط باغ و انواع آن همراه شوید.

 ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

انواع محافظ دوره حیاط باغ

عوامل موثر برای انتخاب محافظ دوره حیاط باغ
شاید تصور کنید که کار انتخاب محافظ دوره حیاط باغ آسان است و شما میتوانید به آسانی آن ها را مورد استفاده قرار دهید. در این بخش شما را با عوامل موثر در انتخاب محافظ دوره حیاط باغ آشنا خواهید کرد.

قیمت محافظ دوره حیاط باغ

بدون شک شما هم یک مقدار بودجه خاصی برای حفظ خود در نظر گرفته اید. با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، قیمت یکی از مهم ترین نکاتی است که شما باید در خرید محافظ دوره حیاط باغ به آن دقت کنید. مانند هر چیز دیگری هم، زمانی که پای پول در میان باشد شما باید بتوانید کالایی را انتخاب کنید که هم قیمت مناسبی دارد و هم اینکه شما میتوانید کیفیت آن را تضمین کنید. در نهایت گفته می شود که هرچقدر بتوانید هزینه بیشتری را برای محافظ دوره حیاط باغ کنار بگذارید، کیفیت و همچنین تنوع خرید شما هم بیشتر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های زیاد هم در این زمینه مناسب نخواهد بود. برخی اوقات، ساده ترین حفاظ ها هم میتوانند کارایی خوبی برای شما داشته باشند.

حفاظ نیزار

کاربری محافظ دوره حیاط باغ

هرچقدر که امنیتی که نرده هایی که استفاده می کنید بیشتر باشد، در واقع ارتفاع و پیچیدگی های آن ها نیز بیشتر است. اگر شما در یک محل در مرکز شهر زندگی می کنید، دست شما برای انتخاب حفاظ هایی که میخواهید بازتر خواهد بود، به ویژه اگر امنیت محل زندگی شما بالا باشد نیز میتوانید حتی زیبایی نرده را نیز در انتخاب آن دخیل بدانید. البته شما میتوانید از حفاظ هایی مانند سرنیزه ای استفاده کنید و آن ها را با تراکم پایین نیز استفاده کنید که در نهایت هزینه های شما بسیار کمتر خواهد شد و کاربرد آن ها نیز برای شما بیشتر است.
اگر شما در محلی خارج از شهر زندگی میکنید، بهترین انتخاب شما حفاظ های شاخ گوزنی و یا نیزاری با تراکم های بالاست و ارتفاع بیشتر استفاده کنید تا خیالتان از بابت امنیت راحت باشد. البته حفاظ های سنگین، زیرکاری سنگین تری نیز دارند.

سلیقه شما مشتریان

اگر شما میخواهید یک محافظ دوره حیاط باغ را انتخاب کنید باید مانند بخش های دیگر ساختمان سلیقه خود را دخیل بدانید. یکی از بخش هایی که بدون شک برای شما مهم خواهد بود نمای ساختمان است. پس شما هم باید به ظاهر دقت کنید و تمامی آنچه که نیاز دارید را برای فروشنده شرح دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

حفاظ نرده دیوار

حفاظ نرده دیوار

ویژگی های محافظ دوره حیاط باغ

محافظ دوره حیاط باغ در واقع ویژگی های مختلفی دارد. این نوع نرده ها با اینکه کارایی یکسان دارند اما درجه این کاربرد میتواند متفاوت باشد که شما باید به طور حتم به آن دقت کنید. اگر بتوانید با انواع ویژگی های محافظ دوره حیاط باغ آشنا شوید در نهایت خواهید دید که هرگونه از آن ها برای ساختمان شما مناسب نخواهند بود و بهتر است که نکات بسیاری را رعایت کنید تا یک انتخاب مناسب داشته باشید.

جنس محافظ دوره حیاط باغ

با اینکه گفته می شود که اغلب محافظ دوره حیاط باغ از جنس آهن است اما باز هم شما میتوانید از استیل و یا فرفورژه هم استفاده کنید. جنس اغلب نرده ها اما از همان آهن و یا فولاد خواهد بود که پس بهترین راه این است که شما هم از همین جنس استفاده کنید.

ویژگی های انواع محافظ دوره حیاط باغ

زمانی گفته می شد که هرچقدر محافظ دوره حیاط باغ بلندتر باشد بیشتر امنیت را برقرار خواهد کرد اما هم اکنون اینطور گفته نمی شود و محافظ دوره حیاط باغ با استاندارد ۱٫۵ متر ساخته می شود. ارتفاع در واقع مهم ترین بخشی است که باید به آن دقت کنید. ضمن این حرف کاربرد ها بسیاری هم برای نرده ها ایجاد می شود که شما میتوانید از آن ها بهره مند شوید. اگر شما کاربرد بیشتری دارید، میتوانید ارتفاع بیشتر را نیز انتخاب کنید.

تراکم محافظ دوره حیاط باغ

یکی از مهم ترین بخش های خرید یک نرده، تراکم است. هرچقدر که تراکم بالاتر باشد، میله هایی که وجود دارند نیز به همین نزدیک تر خواهند بود. تراکم پایین هم بدین معناست که میله ها فاصله ی بیشتری دارند. البت ه گفته می شود که هرچقدر میله های فاصله بیشتری داشته باشند یا به طور کل تراکم آن ها کمتر باشد قیمت نیز پایین تر خواهد بود. تراکم بیشتر اما امنیت را بیشتر برای شما ایجاد خواهد کرد.

نرده روی دیوار گوزنی

نوع محافظ دوره حیاط باغ

همانطور که بارها هم گفتیم، محافظ دوره حیاط باغ انواع مختلفی دارد که از جمله آنها میتوان به سرنیزه ای، شاخ گوزنی و همچنین بوته ای و نیزاری اشاره کنیم. شاید این اسم ها برای شما مشکل باشند اما خواهید دید که هر یک از آنها ویژگی هایی مشابه دارند.
حفاظ های سرنیزه ای یکی از قدیمی ترین انواع حفاظ ها هستند که از روزگاران گذشته باعث حفظ امنیت می شدند. امروزه انواع با توجه به اینکه انواع دیگری هم از حفاظ ها وجود دارند شما میتوانید از آن ها استفاده کنید. حفاظ های شاخ گوزنی هم کارایی هایی مشابه دارند اما حفاظ های بوته ای و نیزاری شکل های متفاوتی دارند.

خرید محافظ دوره حیاط باغ

گفته می شود که حفاظ های نیزاری به شما کمک می کنند تا بتوانید امنیت را تا حد بسیار بالایی برآورده کنید. حفاظ های نیزاری بسیار زیبا هستند و تراکم آنها هم بسیار بالاست. حفاظ لیلیوم هم یکی از انواع محافظ دوره حیاط باغ است که بسیار زیباست و شما میتوانید برای ساختمان های خود از آن استفاده کنید. گفته می شود که اگر از این نوع حفاظ ها استفاده می کنید در نهایت میتوانید هم زیبایی و هم امنیت را برای ساختمان خود برآورده کنید. دقت داشته باشید که برای این کار بهتر است که با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید انواع خوبی را مورد استفاده قرار دهید.

برای اطلاع از قیمت انواع حفاظ لیلیوم با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search