skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

قیمت خرید نرده آهنی لیلیوم دیوار

قیمت خرید نرده آهنی لیلیوم دیوار

همه چیز درباره قیمت نرده لیلیوم

بدون شک یکی از راه هایی که توسط آن میتوانید امنیت را برای ساختمان خود برآورده کنید استفاده از نرده سر دیواری است. شاید تصور کنید که خرید این نوع نرده ها آسان است اما شما باید بدانید که قیمت نرده لیلیوم یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در خرید نرده به آن دقت کنید.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

قیمت نرده لیلیوم

زمانی که می گوییم نرده سر دیواری به راستی هدف این است که این گونه حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده سر دیواری گفته می شود ولی حفاظ حصار و حفاظ پنجره نیز از آنگونه سایر نام هایی است که به نرده سر دیواری نسبت می دهند. شاید انگاشت شما از این نوع حفاظ ها این است که یک قطعه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها کاربرد می کنید می توانید آن ها را با خرده مشخصی برای کاربرد انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد. در این بخش می خواهیم شما را با قیمت نرده لیلیوم آشنا خواهیم کرد.

قیمت نرده لیلیوم و درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یکتا از گونه ها حفاظ های آهنی است که در طرح های گوناگون وجود دارد. به راستی این گونه حفاظ ها لغایت کران زیاد زیادی امنیت را برای شما ایجاد خواهند کرد و عمده استحکام آن ها نیز برآمده از تسمه های عمودی است. به طور معمول این گونه درب ها در گونه سه گل وچهارگل تولید می شوند که البته نوع سه گل آن ها بیشتر باره استفاده است. در طرح هایی که ارتقا یافته اند ولی سه رده لوزی با چهارخم برای آنها هستی دارد که برای رفع نقص های احتمالی فرآوری شده است. این گونه تسمه ها به هم جوش داده می شوند و در عین اینکه زیبایی را دوچندان می کند طرح های جدید ثبات بیشتری را نیز به خانه و ساختمان شما خواهند داد.  شما باید با قیمت نرده لیلیوم آشنا باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

قیمت نرده لیلیوم و حفاظ شاخ گوزنی

یکی از انواع مورد کاربرد نرده سر دیواری، حفاظ شاخ گوزنی است. امروزه همانطور که میدانید برای حفظ امنیت فضا های گوناگون همانند خانه ها و در ضمن محیط‌ های بازرگانی از دوربین های مداربسته استفاده می شود. البته هنوز هم استفاده از این نوه حفاظ ها و به گزیده تر نرده سر دیواری از دیگران مهم تر است چرا که گفته می شود امنیت را تضمین خواهد کرد. علاوه بر این می توان حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ های بوته ای و همچنین حفاظ های آبشاری را نیز نام برد. توصیه ما به شما این است که امنیت ساختمان خویش را با نصب حفاظ های آهنی تامین کنید. قیمت نرده لیلیوم شاخ گوزنی نسبت به سایرین بهتر است.

قیمت نرده لیلیوم و نرده شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی اما ساختاری متفاوت نسبت به گونه ها دیگر حفاظ ها دارد و میتوان گفت که با نرده های قدیمی متفاوت است. آنچه باید بدانید این است که سر حفاظ های شاخ گوزنی زیاد نیز هستند که بدست افرادی جوش دیتا میشوند که در این مقوله زبردست اند. این نوع حفاظ ها به صورت متراکم در طول و عرض های مختلف و همچنین رنگ های گوناگون ساخته می شوند. حفاظ شاخ گوزنی یک نما زیبای دارد که به سر بارو ساختمان ها یک جنبه امنیتی می دهد و به انگیزه تراکم و در ضمن تیز بودن مایه می شود که عبور از روی آنها غیر ممکن باشد.

قیمت نرده لیلیوم و نرده سر دیواری بوته ای

یکی دیگر از انواع حفاظ های آهنی، حفاظ بوته ای است. شکل این نوع حفاظ ها معمولا به شکل یک بوته آهنی خواهد بود که با توجه شدیدا هایی که دارد میتوان گفت که به هیچ وجه شدنی نخواهد بود. این گونه حفاظ ها معمولا به شکل شاخه های پرپیچ و بسیار تیز هستند.

قیمت نرده سردیواری و حفاظ نیزار

یکی دیگر از انواع نرده سر دیواری، حفاظ نیزار است که همانطور که از نام آن پیداست برای شما یک نیزار را تداعی خواهد کرد. این نوع حفاظ ها در عین اینکه زیبایی را برای ساختمان شما ایجاد خواهند کرد مزیت های خاصی نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد که علاوه بر امنیت میتوان آن را یک دکوراسیون خوب و عالی نیز دانست. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که این گونه حفاظ ها باید بدست افرادی در این مقوله طراحی و ساخته شوند که متبحر هستند چرا که پیشه جوش های آن ها نیز باید بسیار عالی انجام شود. قیمت نرده لیلیوم حفاظ نیزار از سایرین بیشتر است.

قیمت نرده لیلیوم و حفاظ نامنظم

انواع زیاد دیگری از نرده سر دیواری نیز هستی دارد که اقتباس از الهامات طبیعت است. در بین این گونه ها حفاظ ها، میتوان گفت حفاظ لیلیوم هم از جمله مهمترین هاست. از عقیده امنیتی می طاقت گفت که این نوع حفاظ ها دارای امنیت زیاد اکثریت نسبت به گونه ها دیگر حفاظ ها دارد. این نوع نرده سر دیواری معمولا به صورت دو رنگ ساخته و رنگ آمیزی می شود . محاسن بسیار و فوق العاده ای دارد که از آنگونه آنها میتوان به امکان اشاعه از مرکز را می دهد که شما میتوانید توسط آن بلندی های دلخواه را فراهم می کند.

نرده فلزی پنجره

نرده فلزی پنجره

مزیت استفاده از نرده سر دیواری لیلیوم

نرده سر دیواری اما مزیت های بسیاری دارد و شما میتوانید با به کارگیری آن ها امنیت را برای ساختمان خود لغایت بی گمان زیادی برآورده کنید. این گونه حفاظ ها به راستی به شما کمک می کنند الی با استفاده از قطعات آهنی خانه و ساختمان خود را حفظ کنید. استفاده از حفاظ های آهنی در واقع یگانه از آسان ترین و بهترین مسیر هایی است که میتوان بدست آن امنیت منزل خود را حفظ کنید.

این نوع حفاظ ها در عین اینکه امنیت بسیار احسان به ساختمان شما می دهند، به شما این فرمان را می دهند که مقرون به صرفه تر عمل کنید و خرج های مربوط به حفاظ را کمتر کنید. با اینکه گفته می شود بهترین راه در این گویه به کارگیری دوربین مداربسته است ولی کماکان هم میتوان گفت که این کار برای شما همانند خرید یک نرده سر دیواری نخواهد بود و امنیت را الی حد بسیار برای شما برطرف نخواهد کرد. یکی از مزایای قیمت نرده لیلیوم این است که کمتر از سایر روش های امنیتی است و به همین دلیل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

برای اطلاع از قیمت حفاظ لیلیوم با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید.

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search