skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

قیمت حفاظ درب آهنی

قیمت حفاظ درب آهنی

حفاظ درب آهنی ایمن و مقاوم

حتما تا پیش از این با حفاظ آکاردئونی و خاصیت منحصر به فرد آن آشنایی پیدا کرده اید و می دانید که امروزه در غالب آپارتمان ها از حفاظ آکاردئونی به جهت بالا بردن سطح ایمنی خانه ها استفاده می شود. اما اگر قصد خرید این نوع از درب ها را در ذهن خود می پرورانید، طبیعتا توجه به یک سری نکات در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که این عوامل تأثیر مستقیمی در قیمت حفاظ درب آهنی  دارند که شما به هنگام خرید این نوع از درب ها با آن مواجه خواهید شد. بنابراین اگر قیمت های متفاوتی را از حفاظ آکاردئونی در بازار مشاهده کردید، طبیعتا بایستی به دنبال تفاوتی در ساخت و مدل و سایر عوامل دیگر در آن ها بود تا این تفاوت قیمت حفاظ درب آهنی  نمود پیدا کند. ما برای سهولت در خرید شما به ذکر این علت و عوامل پرداخته ایم تا شما را از سردرگمی اولیه در خرید حفاظ آکاردئونی رهایی بخشیم. پس اگر درصدد خرید حفاظ آکاردئونی به جهت امنیت و آسایش بیشتر منزل و مأوای خویش هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید تا به درک درست و صحیح تری به هنگام خرید این نوع از درب های ضد سرقت دست یابید.

درب آکاردئونی

عوامل مختلف در قیمت حفاظ درب آهنی

برای شفاف سازی پیش از خرید حفاظ آکاردئونی بایستی به یک سری نکات و علل و عوامل اشاره شود که تمامی این عوامل در قیمت حفاظ درب آهنی  در پایان کار دخیل می باشند تا به این منظور هر یک از افراد با برآورد این عوامل مختلف پیش از خرید حفاظ آکاردئونی، انتخابی شایسته داشته باشند و بودجه احتمالی خود را در این راستا مدنظر قرار دهند. این عوامل مختلف که موجب تغییر در قیمت حفاظ درب آهنی  می گردند، می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • جنس

  حفاظ درب آهنی

مسلما هر چقدر جنس حفاظ آکاردئونی مطمئن تر و مستحکم تر باشد، امنیت بیشتری را به همراه خواهد داشت و خیال اعضای خانواده را تا حد بسیار زیادی نسبت به خرید حفاظ آکاردئونی مطمئن تر می سازد. بنابراین نبایستی در همان وهله نخست قیمت حفاظ درب آهنی  پایین و ارزان قیمت ما را بفریبد و بدون هیچ گونه فکر و اندیشه ای دست به خرید حفاظ آکاردئونی ارزان قیمت زد؛ بلکه بایستی جنس آن را مدنظر قرار داد چرا که برخی از تولیدکنندگان هستند که برای جلب مشتری از جنس آهن های دست دوم و نامرغوب با قیمت پایین استفاده می کنند تا با قیمت حفاظ درب آهنی  ارزان بازار را به سمت و سوی خود بکشانند. بنابراین مشتری حاذق و تیزفهم کسی است که جنس حفاظ آکاردئونی مرغوب را از نامرغوب به خوبی تشخیص داده تا خریدی مطمئن در پیش داشته باشد.

 • انواع و طرح های مختلف حفاظ درب آهنی

قیمت حفاظ درب آهنی  تا حد بسیار زیادی تحت تأثیر مدل ها و طرح ها و نیز انواع و اقسام مختلف حفاظ آکاردئونی می باشد که امروزه شما می توانید هر یک از مدل ها و طرح های مدنظر خود را خریداری نمایید. طبیعتا هر مدل و نوعی از درب های آکاردئونی موجود در بازار در قالب قیمت های متفاوتی عرضه می گردند که توجه به نوع آن در قیمت گذاری بسیار حائز اهمیت می باشد. در این خصوص در ادامه بیشتر سخن به میان خواهیم آورد.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

 • تنوع رنگ حفاظ درب آهنی

رنگ های متفاوت و متنوع درب های آکاردئونی نیز تا حد بسیار زیادی در قیمت گذاری آن ها دخیل می باشد و می توان هر رنگی را بر حسب سلیقه خود انتخاب نموده و پیش از خرید به تفاوت قیمت حفاظ درب آهنی  در قالب رنگ بندی های آن نیز توجه کرد. هر چند که ممکن است این تفاوت چندان محسوس نباشد.

توجه به طول و عرض به جهت قیمت حفاظ درب آهنی

 • متراژ حفاظ درب آهنی

متراژ و میزان طول و عرض حفاظ آکاردئونی یکی از مسائلی است که در قیمت حفاظ درب آهنی  بسیار موثر می باشد. به این صورت که حفاظ آکاردئونی از جنس آهن می باشد تا با خاصیت مستحکم بودن خود سد مستحکم و مقاومی در برابر هر گونه سارق و افراد شرور و مزاحمی باشد و از آنجا که قیمت آهن بسیار بالاست، با توجه به متراژ استفاده از حفاظ آکاردئونی، قیمت آن ها نیز با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد. چرا که برخی از منازل مسکونی در ارتفاع کمتر و برخی بیشتر هستند. بنابراین برای به دست آوردن فرمولی دقیق و منسجم برای قیمت حفاظ درب آهنی ، ارتفاع درب را در عرض آن و نیز قیمت هر متر مربع ضرب نموده تا حاصل ضرب را به عنوان قیمت حفاظ درب آهنی  بدست آوریم. بنابراین هر چقدر حفاظ آکاردئونی عریض تر و مرتفع تر باشد، در قیمت آن تأثیری مستقیم خواهد گذاشت.

 • تراکم حفاظ درب آهنی

تراکم یا شلوغی و خلوتی حفاظ آکاردئونی نیز از دیگر مسائلی است که در قیمت حفاظ درب آهنی  تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. به این صورت که هر چقدر تراکم و میزان شلوغی درب مورد نظر بیشتر باشد، طبیعتا قیمت حفاظ درب آهنی  را بالاتر برده و در عین حال امنیت بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت. خلوتی و تراکم پایین حفاظ آکاردئونی نیز علاوه بر پایین آوردن امنیت آن ها در قالب قیمت های ارزانتری نیز عرضه می شوند.

قفل مخفی درب آکاردئونی

توجه به انواع و اقسام مختلف حفاظ درب آهنی

انواع حفاظ درب آهنی

همانطور که یادآور گشتیم یکی از مواردی که در قیمت حفاظ درب آهنی  تأثیر مستقیمی دارد، توجه به انواع و اقسام مختلف حفاظ آکاردئونی می باشد که در این بخش برآنیم تا به برخی از این مدل های مختلف اشاره ای گذرا داشته باشیم. انواع و اقسام درب های آکاردئونی را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

 • حفاظ درب آهنی ساده

طبیعتا ارزان قیمت ترین حفاظ آکاردئونی، مدل ساده و بی آلایش آن است که مناسب افراد کم بضاعتی است که وسع مالی چندان مناسبی ندارند.

 • حفاظ درب آهنی دو جداره

در تولید و ساخت این نوع درب ها از تسمه های ایستاده در داخل کلاف حفاظ آکاردئونی به صورت دو لایه متصل به هم از طریق جوشکاری استفاده شده است که بسیار ایمن و مطمئن تر می باشند.

 • حفاظ درب آهنی سه لوزی

حفاظ آکاردئونی سه لوزی نیز یکی از متداول ترین انواع درب های آکاردئونی محسوب می شود که بر حسب تعداد گل ها قیمت حفاظ درب آهنی  متفاوت می باشد.

 • حفاظ درب آهنی دوبل

 • ایتالیایی

 • حفاظ درب آهنی سفارشی

شما می توانید هر نوع مدل و طرحی که در ذهن خود دارید را به مسئولین و تولیدکنندگان درب های آکاردئونی سفارش دهید که مسلما قیمت این نوع درب های سفارشی بر حسب عوامل نامبرده شده در این مطلب کاملا متفاوت از یکدیگر می باشند.

برای اطلاع از قیمت درب آکاردئونی با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید.

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search