skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

فلاشینگ دیوار

فلاشینگ دیوار

نصب فلاشینگ روی دیوار

هر نوع پوشش خمکاری شده که برای پوشاندن نقاط مختلف کار استفاده میشود اصطلاحا فلاشینگ یا نما نامیده میشود.
پس از نصب ساندویچ پانل یا ورق گالوانیزه برای زیبایی هرچه بیشتر و پوشاندن نقاط اتصال سقف و دیوار یا دو دیوار متقاطع یا برای آب بندی نقاط مورد نیاز میبایست از انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب برای محل مورد نظر استفاده نمود.

فلاشینگ دیوار
فلاشینگ ها در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید یا خمکاری میشود که به طور معمول هر تولید کننده یا کارفرمایی برای خود طرح و مقطع خاصی در نظر میگیرد و به صورت پیش فرض تولید و نگهداری میکند، گروه صنعتی پانل حفاظ سازه نیز برای نقاط مختلف کار انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب و کاربردی را طراحی و تولید نموده که جهت سهولت کار مشتریان در صورت نیاز همراه با سفارش آنها به محل پروژه ارسال میکند.
فلاشینگ های خمکاری شده پانل حفاظ سازه از جنس ورق گالوانیزه پیش رنگ شده الکترواستاتیک میباشد که ضخامت آنها ۰٫۵ میلیمتر میباشد و به دلیل تجربه بالای پانل حفاظ سازه در این زمینه نحوه خمکاریها بو صورتی طراحی شده که هم پوشش دهی کاملی خواهد داشت و هم زیبایی و سطح کیفیت نهایی کار را تضمین میکند.

انواع فلاشینگ و نبشی

توضیحات: فلاشینگ ها انواع و اقسام بسیاری دارند که بی شمار هستند حتی در مواقع لزوم هر طرح و رنگی قابل سفارش و تولید میباشد، ولی طرح های پر مصرف و کاربردی بسیار مشابه و مشترک میباشند که مدل های مختلف به شرح ذیل میباشند:

فلاشینگ

فلاشینگ نبشی (به شکل Lمیباشد با زاویه ۹۰ درجه):

این نوع فلاشینگ در دو نوع داخل رنگی یا بیرون رنگی تولید میشود که برای گوشه های کار در محل رسیدن دو دیوار به یکدیگر نصب میشوند که یکی برای نمای خارجی و یکی برای نمای داخلی مورد مصرف قرار میگیرد، همچنین از این نوع فلاشینگ میتوان برای پوشاندن نقاط اتصال سقف به دیوار به صورت افقی از داخل یا از خارج کار استفاده نمود که هم به عایق بندی مناسب و کامل کمک میکند و هم در صورت استفاده از رنگ های مکمل با سقف یا دیوار میتواند ترکیب و زیبایی پروژه را زینت ببخشد.
یک سانت از لبه های آخر نبشی ها به سمت داخل یا خارج خمکاری شده اند که این کار باعث استحکام و زیبایی نبشی خواهد شد.

فلاشینگ نبشی

رنگ بندی: سفید رنگ موجودی میباشد ولی تمام رنگ های موجود برای ساندویچ پانل ها نیز قابل سفارش میباشد.
کاربرد ها (نمونه کار) : نمونه کار اجرا شده که از ترکیب رنگی زیبایی در آن استفاده شده.

نمونه کار فلاشینگ پانل حفاظ سازه

فلاشینگ نبشی به صورت پیش فرض باله های ۱۰*۱۰ برای فلاشینگ بیرون رنگی و ۵*۵ برای فلاشینگ داخل رنگی دارد ولی برای موارد سفارشی امکان تولید هر سایز و رنگی امکان پذیر میباشد.

فلاشینگ یو ( به شکل U میباشد با زوایای خمکاری شده ۹۰ درجه ):

این نوع فلاشینگ پر مصرف برای پوشش دور تا دور حاشیه ساندویچ پانل سقفی کاربرد دارد به جز قسمت آبریز که فلاشینگ سه پله استفاده میشود؛ فلاشینگ یو میتواند برای حاشیه ساندویچ پانل دیواری نیز مورد مصرف قرار گیرد و حتی در مواردی که ارتفاع دیوار کوتاه باشد میتوان به جای آهن کشی از این نوع فلاشینگ استفاده نمود به صورتی که ضلع داخلی فلاشینگ به سقف یا کف پیچ یا پرچ میشود و ساندویچ پانل دیواری در داخل این فلاشینگ ققرار گرفته و پرچ میشود و نگهدارنده ساندویچ پانل خواهد بود.
زوایای این فلاشینگ به صورت ۹۰ درجه خمکاری شده و یک سانت از لبه های دو طرف به صورت یه خم کوچک به سمت داخل خمکاری شده که مهمترین مزیت آن ایجاد استحکام و صاف نگهداشتن لبه های ورق میباشد چرا که اگر این خم کوچک وجود نداشته باشد لبه های فلاشینگ به صورت موجی در طول کار حرکت میکند که در نهایت نمای خوبی ندارد.
این نوع فلاشینگ با ابعاد پرمصرف زیر تولید و اماده تحویل میباشد ولی در صورت لزوم قابل سفارش گیری در ابعاد، رنگ و مقاطع مختلف با ضخامت های مختلف میباشد:

فلاشینگ دیوار

فلاشینگ بام

فلاشینگ بام یا درپوش بام از مهمترین المان های ساختمان های مدرن است که امروزه تقریبا در بیشتر پروژه های عمرانی به کار می رود. در گذشته بر روی دیوار جان پناه از پوشش سنگ که ” قرنیز” نامیده می شد استفاده می کردند، اما با توجه به مشکلاتی نظیرشکستگی و ترکیدن سنگ در اثر سرما و گرما و … ، خطر افتادن سنگ بر روی عابرین ، نمای نه چندان زیبای سنگ و… امروزه از فلاشینگ های فلزی به جای قرنیز استفاده می شود.

فلاشینگ ابزاری است که اغلب جهت آببندی نما و دیوار ساختمان و سازه شیروانی به کار می رود. البته کلمه فلاشینگ معانی متفاوتی از نظر صنعتی و پزشکی نیز دارد. که کلمه فلاشینگ در اینجا به عنوان ابزاری که جهت آب بندی نما، دیوار و پنجره به کار می رود، مد نظر است. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفیل فلاشینگ و وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی ، سیاه ، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است. از این رو طرح های متنوع و متفاوتی و عملکردهای متنوعی برای این ابزار طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

فلاشینگ های ساختمانی با توجه به محل مورد استفاده و هدف طراح به مقاطع متنوع طراحی و تولید می شوند. مهمترین قسمت های مورد استفاده از فلاشینگ درپوش بام و جلو پنجره می باشد که با توجه به تیپ اجرا و نوع آب بندی معمولا درپوش بام بصورت دو طرفه و جلو پنجره بصورت یکطرفه تولید می شود.

قیمت فلاشینگ روی دیوار به چه صورت محاسبه می شود؟

قیمت فلاشینگ بر اساس تعداد خم و زخامت ورق مورده نظر محاسبه می شود.

آیا بازدید از محل به صورت رایگان می باشد؟

بازدید و مشاوره و کارشناسی از محل به صورت کاملا رایگان می باشد.

رنگ آمیزی فلاشینگ به چه صورت انجام می گیرد؟

رنگ آمیزی فلاشینگ با رنگ کوره ای استاتیک انجام می شود.

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search