skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

قیمت خرید سقف پلی کربنات گلخانه

قیمت خرید سقف پلی کربنات گلخانه

سقف پلی کربنات گلخانه

علاوه بر سقف های معمولی و نیز سقف های شیروانی، سقف های دیگری وجود دارند که به آن ها سقف پلی کربنات گلخانه  اطلاق می گردد. سقف پلی کربنات گلخانه  کاربردهای خاص مربوط به خود را دارد. به این گونه که از سقف پلی کربنات گلخانه  به جهت پوشش دادن سقف مکان های محدودی از جمله: حیاط خلوت، گلخانه، سوله، مراکز مختلف اداری- تجاری، استخر، پارکینگ اتومبیل ها و… به عنوان سایبان یا نورگیر مورد استفاده واقع می گردد تا علاوه بر اینکه به عنوان پوششی در برابر نور آفتاب واقع می گردد، به علت خاصیت ضد ضربه بودن و نشکن بودن خود جایگزین بی بدیلی برای سقف های شیشه ای قلمداد گردند. به تعبیری دیگر سقف پلی کربنات گلخانه  نورهای مضر و آزاردهنده آفتاب را گرفته تا در نهایت به محیط اطراف خویش روشنایی طبیعی را انتقال دهد. در ادامه در خصوص این نوع از سقف ها موسوم به سقف پلی کربنات گلخانه  برگرفته از ورق پلی کربنات بیش از پیش سخن به میان خواهیم آورد. پس تا پایان ما را همراهی کنید تا با این نوع از سقف ها و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا گردید.

سقف پلی کربنات گلخانه

سقف پلی کربنات گلخانه

ویژگی های برجسته سقف پلی کربنات گلخانه

همان طور که یادآور گشتیم؛ از سقف پلی کربنات گلخانه  بیشتر به جهت نورگیر یا ایجاد سایبان بیشتر استفاده می کنند. این نوع از سقف ها دربردارنده برخی از ویژگی های برجسته ای است که انتخاب آن ها را به عنوان نخستین انتخاب و اولویت اصلی افراد به منظور پوشش گلخانه ها، پاسیو، حیاط خلوت، تراس، پل های عابر پیاده و… قرار می دهند. از دیگر نکات جالب توجه این نوع از سقف ها می توان به زیبایی خیره کننده آن ها و نیز رنگ های متنوع و جذاب آن اشاره کرد که زیبایی خاصی را به وجود می آورند. از ورق های سقف پلی کربنات گلخانه  به جهت کاربردهای متنوعی از جمله عایق صوتی و حرارتی بیشترین استفاده را می برند.

کاربردها و ویژگی های سقف پلی کربنات گلخانه  امروزه به قدری بالاست که استفاده از آن ها به عنوان جانشینی برای سقف های شیشه ای به مراتب بالاتر رفته است. به گونه ای که با استقبال بی نظیر مردم مواجه شده اند تا بجای سقف های شیشه ای از سقف پلی کربنات گلخانه  بهره ببرند. از طرفی دیگر این گونه از سقف ها از ایمنی و استحکام بسیار  بالایی بهره مند هستند. آمارها خود گویای این مسئله است که مقاومت ضربه ای سقف پلی کربنات گلخانه  250 برابر شیشه می باشد و از ضخامت بسیار بالایی بهره مند می باشد. به دلیل همین ویژگی های منحصر به فرد و خارق العاده است که سقف پلی کربنات گلخانه  را جانشین بی بدیلی برای سقف های شیشه ای در نظر می گیرند.

سقف پلی کربنات گلخانه

سقف پلی کربنات گلخانه

ساخت و تولید سقف پلی کربنات گلخانه

ساخت و تولید سقف پلی کربنات گلخانه  امروزه رواج بسیار گسترده ای یافته اند. تولیدکنندگان به علت ویژگی های منحصر به فرد سقف پلی کربنات گلخانه  رو به تولید عمده آن ها آورده اند تا در صورتی که بخواهید از یک سقف با تکنولوژی روز دنیا به منظور نورگیر بودن یا ایجاد سایبان برای مصارف مختلف استفاده نمایید، بتوانید با پا نهادن در دفترهای تولیدی آن ها انواع و اقسام طرح های جدید سقف پلی کربنات گلخانه  را مشاهده کرده و به منظور خرید آن ها با متولیان امر مشورت های لازم را صورت داده و محصول مورد نظر خود را خریداری کرده و از آن نهایت بهره را ببرید.

نکته قابل توجهی که در خصوص ساخت و تولیدی این گونه از سقف ها مورد توجه قرار می گیرد؛ ذکر این مسئله است که معمولا سازه های فلزی این نوع از سقف ها به صورت قوسی یا شیب دار می باشد که همین مسئله نیز به نوبه خود ارزش دوچندانی به آن ها بخشیده و زیبایی خاصی را به محیط اطراف خود می بخشند. ورق های نشکن و ضد ضربه سقف پلی کربنات گلخانه  در برابر اشعه ماوراء بنفش از خود مقاومت بسیار بالایی را به خرج می دهند که این ویژگی های برجسته به هنگام تولید و ساخت این نوع از سقف ها رعایت می گردند. ساخت و طراحی این گونه از سقف ها به نحوی بوده است که بسیار شفاف بوده و میزان بسیار زیادی از نور را از خود عبور می دهند. پوشش طراحی شده در سقف پلی کربنات گلخانه  نیز خیال شما را تا سالیان سال آسوده خاطر نگه می دارد. چرا که دوام و ماندگاری آن ها بسیار بالا می باشند.

خرید سقف پلی کربنات گلخانه  و نصب آن ها

خرید و سفارش سقف پلی کربنات گلخانه

در صورتی که بخواهید بهترین گزینه را برای نورگیر گلخانه های خود یا پوشش انواع و اقسام سقف های از جمله سقف های شیب دار، سقف کاذب، سقف پارکینگ، پارتیشن بندی، پوشش سقف پاسیو یا هر نوع پوشش دیگری از سقف پلی کربنات گلخانه  استفاده لازم را ببرید، پیش از آنکه به خرید این گونه از سقف ها مبادرت ورزید، لازم به توضیح است که بایستی حتما به یک سری نکات و عوامل دقت نظر کافی داشته باشید. از جمله این نکات پیش از خرید سقف های پلی کربنات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضخامت مناسب پلی کربنات گلخانه

ضخامت مورد استفاده در این گونه از سقف ها را بایستی بنا بر نوع ساختمان و میزان کاربرد شما از آن ها تعیین کنید و در نظر داشته باشید که آیا ضخامت به کار گرفته شده در این گونه از سقف ها پاسخگوی نیاز شما هست و می تواند سقف پوشش های مختلف را در برابر هر گونه حوادث طبیعی و غیر طبیعی محفوظ نگه دارد؟

  • جنس ورق پلی کربنات گلخانه

جنس ورق ها نیز بسیار در هنگام خرید می بایست مورد توجه و عنایت قرار گیرد. چرا که برخی از جنس های جعلی و بی کیفیت در بازار وجود دارند که به زودی می شکنند.

  • رنگ بندی پلی کربنات گلخانه

توجه به رنگ بندی نیز از دیگر مسائل پر اهمیت در هنگام خرید سقف پلی کربنات گلخانه  است که می توانید رنگ آن ها را با رنگ نمای ساختمان خود تطبیق داده و زیبایی دوچندانی به ساختمان خویش ببخشید.

  • خرید از منبع معتبر پلی کربنات گلخانه

در صورتی که از منبع معتبری خرید خویش را صورت دهید، می توانید هم از خریدی مطمئن و شایسته اطمینان حاصل نمایید و هم اینکه می توانید از نیروی انسانی کاربلد و افراد متخصص آن به منظور نصبی مطمئن و بی دردسر آسوده خاطر گردید.

سقف پلی کربنات گلخانه

سقف پلی کربنات گلخانه

برای اطلاع از قیمت حفاظ ایستاده با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search