skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

قیمت نصب و ساخت سر درب منازل مسکونی

قیمت نصب و ساخت سر درب منازل مسکونی

سر درب منازل مسکونی

شما می توانید سر درب منزل خویش را به شکل هنری و زیبایی بسازید که امروزه بسیار مورد توجه همگان واقع گشته است. به همین منظور سردرب منازل مسکونی یکی از آن مدل هایی است که می تواند سر درب منزل شما را بسیار زیبا جلوه دهد و ارزش ملک شما را تا حد فزاینده ای ارتقاء بخشد. سر درب منازل مسکونی در کوچه و خیابان های اطراف منزل شما بسیار به چشم می آید و در صورتی که بتوان از طرح های بسیار شکیل و مد روزی در آن استفاده کنید، می توانید سر درب منزل خویش را از طرح های سفال و شیب دار و طرح داری استفاده کنید که تنوع و گوناگونی در آن ها به چشم می خورد و شما می توانید بسته به سلیقه شخصی خویش و نیز با توجه به نمای ساختمان خود بهترین و مناسب ترین طرح را برای خود برگزینید. در این بین می توانید از مسئولین و تولیدکنندگان این گونه طرح ها مشاوره های لازم را به عمل آورده و با آگاهی و مشورت های کاربردی طرح نهایی خویش را سفارش داده تا سر درب منزل مسکونی خویش را به گونه ای هنرمندانه پدید آورید.

آردواز

نکاتی تکمیلی در خصوص سردرب منازل مسکونی

در صورتی که قصد خرید سر درب منزل مسکونی خویش یا سر درب اداره جات و ساختمان ها اداری مختلفی را در سر می پرورانید و می خواهید از دور چشم همه را به سمت ساختمان و اداره خود جلب نمایید، بایستی در ابتدا توضیحاتی در خصوص سردرب منازل مسکونی داده شود که به عنوان یکی از سر درب های رایج در منازل مسکونی و سایر اداره جات های مختلف و ساختمان های تجاری به شمار می آید تا با آگاهی تام مراتب را به جهت خرید سردرب منازل مسکونی صورت بخشید.

ورق طرح سفال که از آن برای سقف های شیروانی ساختمان ها نیز بهره زیادی برده می شود، از جنس فلز گالوانیزه ساخته و طراحی گردیده است که معمولا به صورت شیب دار و شیروانی می باشد و علاوه بر سقف های شیروانی در راستای سردرب منازل مسکونی نیز مورد استفاده طیف وسیعی از مردم واقع گردیده است و با استقبال بی نظیر آنان روز به روز به طرح ها و مدل های خارق العاده و هنرمندانه آن ها در زندگی شهری افزوده می شود تا به مانند خانه های شمال کشور یا خانه های موجود در روستاهای خوش آب و هوا و بکر بتوان حس آرامش و زیبایی مبتکرانه ای را با خود به زندگی شهرنشینی آورد و از زیبایی های آن نهایت بهره را برد.

این پوشش فوق العاده علاوه بر زیبایی ظاهری بسیار دلنشینی که دارند، از نظر مقاومت و استحکام بالا بسیار حرفه ای ساخته و طراحی می شوند. به گونه ای که هیچ چیزی به راحتی از آن نفوذ نکند و در برابر باد و باران یا بلایایی طبیعی به عنوان پوششی بسیار مقاوم عمل کرده و خیال صاحب خانه یا ملک تجاری مذکور را در برابر انواع عوامل مختلف آسوده خاطر نمایند.

آردواز

زیبایی ظاهری با سردرب منازل مسکونی

سردرب منازل مسکونی مزایای بسیار زیادی دارد که در خلال این بحث به برخی از آن ها اشاراتی گذرا شد. اما اگر بخواهیم کلی تر به مزیت های قابل توجه سردرب منازل مسکونی روی آوریم، بایستی اذعان داشت علاوه بر زیبایی و استحکام بالای سردرب منازل مسکونی می توان از آن ها مزیت های شایان توجه دیگری را به انتظار کشید که از جمله آن ها می توان به: وزن سبک و کم آن ها اشاره کرد که به راحتی بدون کوچکترین زحمتی می توان آن ها را حمل کرد و وجود آن ها در سر درب ساختمان ها باعث سنگینی و فشار بیش از حد به درب ساختمان شما نمی گردد. ضمن اینکه هزینه نصب و راه اندازی سردرب منازل مسکونی نسبت به سر درب های دیگر بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. به گونه ای که طیف وسیعی از مردم به منظور ایجاد بهره مندی از مزیت های سردرب منازل مسکونی و به ویژه قیمت های مقرون به صرفه آن ها به خرید و نصب آن ها روی سر درب منزل خویش روی آورده اند و روز به روز نیز به آمار این قشر از جامعه بیشتر هم می گردد.

با خرید سردرب منازل مسکونی می توانید از تمامی مزیت های بالا بهره مند گردید. ضمن اینکه شکل شیب دار این گونه از سر درب ها مانع از ریزش برف و باران در این مناطق گردیده است و به راحتی برف انباشته شده روی سطح سر درب شیب دار منزل شما به پایین هدایت می شوند و به مانند سطح صاف و یکنواخت پشت بام ها و دردسرهای در پی آن نیستند.

سقف شیروانی

خرید سردرب منازل مسکونی و نصب و راه اندازی آن ها

شما هم می توانید با خرید سردرب منازل مسکونی جلوه ای نو به ساختمان خویش ببخشید و نمای بیرونی ساختمان خود را شیک تر و مبتکرانه تر در معرض عموم قرار دهید تا تمامی نگاه ها را به سمت و سوی خویش متمایل سازد. یکی از نکات قابل توجهی که به هنگام خرید سردرب منازل مسکونی شاید ذهن شما را درگیر خود سازد، تنوع رنگ این گونه از سر درب هاست و به گونه ای در شرکت تولیدی در قالب رنگ بندی های متنوع و گوناگونی طراحی و ساخته شده اند که شما با خرید هر یک از رنگ بندی های آن دیگر نیازی به رنگ کاری مجدد روی آن ها به هنگام نصب ندارید؛ بلکه می توانید هر رنگی را که می پسندید و متناسب با نما و سبک ساختمان شماست، در همان وهله نخست انتخاب کرده و با خرید آن و نصب سردرب منازل مسکونی روی سر درب ساختمان مسکونی خویش از دیزاین و رنگ بندی های هنرمندانه ای بهره جویید که گویای ذوق هنری سرشار شماست. ضمن اینکه بایستی این اطمینان را در همین ابتدا به شما داد که رنگ سردرب منازل مسکونی به این گونه نمی باشد که با مرور زمان از بین برود؛ بلکه رنگ اصلی خود را پیوسته به همان حالت ابتدایی خویش محفوظ نگه می دارد تا بتوانید برای سالیان سال از آرامش مطلق آن و رنگ بندی های خاص و زیبای آن نهایت بهره را ببرید.

برای اطلاع از قیمت انواع آردواز با کارشناسان حفاظ سازه تماس بگیرید

 

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search