skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

برای دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت کلیک کنید.

درب فلزی وروردی راه پله

درب فلزی وروردی راه پله

قیمت درب فلزی ورودی راه پله

آشنایی با انواع درب فلزی ورودی راه پله

امروزه از انواع مختلفی در ها استفاده می شود که شاید مهم ترین استفاده از آن ها در درب های ویلاها باشد. آیا شما هم با انواع درب فلزی ورودی راه پله آشنایی دارید و می دانید که از چه جنس هایی ساخته می شوند؟ درب فلزی ورودی راه پله هم میتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس چارچوب های چدنی و یا فرفورژه. در این بخش با ما همراه شوید تا شما را با انواع درب فلزی ورودی راه پله آشنا کنیم.

درب های حیاطی فرفورژه از چارچوب هایی ساخته شده اند که شکل ظاهری آن ها را برخلاف انواع درب های مدرن پیچیده تر می کند. البته این نوع درب ها معمولا برای ساختمان ها استفاده دارند و متفاوت از درب های ویلایی هستند.

۱- عنوان محتوا: آشنایی با انواع درب فلزی ورودی راه پله ۲- کلمه کلیدی اصلی درب فلزی ورودی راه پله ۳- کلمه کلیدی مرتبط انواع درب فلزی ورودی راه پله ۴- خلاصه محتوا (۵۰ تا ۷۰ کلمه) امروزه از انواع مختلفی در ها استفاده می شود که شاید مهم ترین استفاده از آن ها در درب های ویلاها باشد. آیا شما هم با انواع درب فلزی ورودی راه پله آشنایی دارید و می دانید که از چه جنس هایی ساخته می شوند؟ درب فلزی ورودی راه پله هم میتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس چارچوب های چدنی و یا فرفورژه. در این بخش با ما همراه شوید تا شما را با انواع درب فلزی ورودی راه پله آشنا کنیم. درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله درب فلزی ورودی راه پله

انواع درب فلزی ورودی راه پله

همانطور که میدانید، صنعت نرده سازی در ایران پیشرفت بسیار زیادی داشته است و به یک صنعت مجزا تبدیل شده است که به صنعت تولید گل نرده و همچنین درب های فرفورژه ویلایی معروف است. این صنعت در ایران پیشینه ای قدیمی دارد. در زمانی های قدیم با ریخته گری و همچنین شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب های ویلایی ساخته می شد اما امروزه این کار توسط کارگاه ها و کارخانه های بزرگ صنعتی انجام می شود. در زمان های گذشته برای اینکه بتوانند درب های حیاطی فرفورژه را بسازند ابتدا میله های آهنی را در کوره های بزرگی قرار می دادند تا آب شوند و گداخته شوند. این کار برای ساخت درب های ویلایی هم انجام می شود.

ساخت درب فلزی ورودی راه پله

ساخت درب فلزی ورودی راه پله هم مانند ساخت انواع درب های فرفورژه در زمان های قدیم به طرق مختلفی انجام می شده است. زمانی که فلزات را درون کوره هایی می ریختند تا آب شوند، با درآوردن آن ها و کوبیدن این نوع فلزات مقاومت و خشکی آن ها کمتر می شد و در نهایت امکان جلادهی در آن ها فراهم می شده است. در نهایت افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند قادر بودند تا نقش های پرپیچ و خمی روی آن ها پیاده کنند که از جمله آنها می توان به طراحی های اسلیمی اشاره کرد.

در نهایت، فلزاتی که گرام قیمت بودند به آسانی بازسازی و به هم متصل می شدند که با تغییر شکل آن ها در واقع درب فلزی ورودی راه پله از آن ها ساخته می شد. شاید در گذشته مانند امروز در ساخت این نوع درب ها تنوع وجود نداشته است اما امروزه با تکنولوژی های پیشرفته ای که در این زمینه وجود دارد، انواع درب فلزی ورودی راه پله فرفورژه در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شود و به شما این امکان را میدهد که طراحی های مختلفی برای خود داشته باشید.

انواع درب فلزی ورودی راه پله

البته انواع درب فلزی ورودی راه پله یکی نیست و شما میتوانید انواع مختلفی از آن ها را مشاهده کنید که در واقع برای ویلاها مورد استفاده قرار می گیرند. باید بدانید که انواع مختلف درب فلزی ورودی راه پله ویژگی های متفاوتی دارند و همین هم باعث می شود که استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد.

انواع درب فلزی ورودی راه پله

شما میتوانید هم از درب های چوبی و هم از درب های فلزی به عنوان درب فلزی ورودی راه پله استفاده کنید البته دقت داشت هباشید که استفاده از برخی از آن ها در برخی از نقاط کشور مجاز نیست چرا که ممکن است امنیت خانه و ساختمان شما را با مشکل روبرو کنند.

زیبایی و تنوع درب فلزی ورودی راه پله

معمولا درب فلزی ورودی راه پله باید زیبایی و تنوع در ساخت داشته باشید. بیشتر افرادی که میخواهند درب فلزی ورودی راه پله را خریداری کنند در کنار عملکرد، بیشتر به ویژگی های زیبایی نمای آن اهمیت می دهند. این درب ها در واقع تردد شما را به ویلا ممکن می سازند و به همین دلیل هم بهتر است که علاوه بر زیبایی به کیفیت آن نیز توجه کنید.

معمولا اینطور گفته می شود که خرید درب فلزی ورودی راه پله نسبت به خرید درب های دیگر سخت تر است. شما بعضا میخواهید برای خانه خود این درب ها را خریداری کنید و شاید بخواهید ویلای خود را با دربی زیبا مزین کنید. در این حال باید دقت داشته باشید که خرید این نوع درب ها به شما اجازه می دهند که همزمان با زیبایی امنیت را نیز برای خانه خود ایجاد کنید پس بهترین راه این است که هر دو مورد را در نظر داشته باشید.

به طور کل اما تنوع درب فلزی ورودی راه پله بسیار بیشتر از تنوع درب های معمولی است. این نوع درب ها با اینکه در جنس های مختلفی مانند چوبی و همچنین آهنی ساخته می شوند اما به شما اجازه خواهند داد که همچنان هم زیبایی و هم تنوع خانه خود را حفظ کنید.

دوام درب فلزی ورودی راه پله

شاید تصور کنید که تنها انواعی از درب فلزی ورودی راه پله امنیت را برای شما ایجاد خواهد کرد که آهنی است و نوع چوبی آن شما را دچار مشکل خواهد کرد. در این حال نکته ای که باید بدانید این است که این نوع درب ها اگر از نوع چوبی باشند باز هم برای شما ایمن خواهند بود  و هیچ تفاوت خاصی از نظر امنیتی ندارند. اینکه شما بتوانید دربی را خریداری کنید که دوام بالایی دارد در عین اینکه کار شما را برای سال های بعد راحت تر خواهد کرد، به شما اجازه می دهد که امنیت را نیز فراهم کنید.

خرید درب فلزی ورودی راه پله

دقت داشته باشید که بعضا پیش آمده است که شما هم ویلاهایی را با انواع درب های مختلف دیده اید. یکی از مهم ترین ویژگی های درب فلزی ورودی راه پله این است که شما میتوانید آن را تعویض کنید. ممکن است که پس از گذشت چندین سال، درب شما نمای اولیه خود را از دست بدهد و به همین دلیل هم شما علاقه مند به خرید انواع جدیدی از این درب ها باشید. در این حال بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که این کا را توسط یک نمایندگی در این زمینه انجام دهید و درب خود را تعویض کنید. انواع نمایندگی هایی که در حوزه این نوع درب ها و به ویژه درب فلزی ورودی راه پله فعالیت می کنند به شما این اجازه را خواهند داد که تمامی آنچه که نیاز دارید را در یک پکیج داشته باشید. با خرید از یک نمایندگی معتبر، مشکلات خود را در این زمینه حل کنید.

درب فلزی ورودی ساختمان

درب فلزی ورودی ساختمان

درب ورودی فلزی راه پله

قیمت درب ورودی ساختمان به چه صورت محاسبه می شود؟

قیمت درب ورودی ساختمان بر اساس وزن مورد محاسبه قرار می گیرد.

آیا همه طرح ها یه قیمت هستند؟

خیر هر طرح بر اساس نوع و تکنولوژی ساخت دارای قیمت متفاوتی می باشد.

برای سفارش درب ورودی ساختمان باید چه کاری انجام دهم؟

برای سفارش درب ورودی ساختمان کافیست با کارشناسان گروه صنعتی حفاظ سازه در تماس باشید.
شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۴۹۷۰۵

آیا ارسال به شهرستان ها دارید؟

بله تمامی شهرها تحت پوشش گروه صنعتی حفاظ سازه می باشد.

صنایع فلزی حفاظ سازه
Review Date
Item Name
کارشناس فروش
Item Ratings
51star1star1star1star1star
Product Name
درب فلزی راه پله
Price
IRR 500
Product Availability
Available in Stock

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search